معاونت آموزشی

معرفی معاونت آموزشی

آموزش به عنوان نخستین اولویت درهرمدرسه‌ای می‌باشد. در دبیرستان سلام صادقیه با وجود تنوع دربرنامه‌های آموزشی، آموزش رسمی و مصوب به عنوان اصل مورد توجه قرارگرفته‌است و مابقی برنامه‌های آموزشی به عنوان مکمل مورد توجه قرار می‌گیرد و همین موضوع باعث افزایش توان آموزشی دانش‌آموزان شده است .

در مدرسه سلام صادقیه تلاش کرده ایم با فراهم آوردن فضای آموزشی مناسب و قرار دادن سایت کامپیوتری ، کارگاه زبان،آزمایشگاه مجهز و کارگاه فنی در اختیار دانش آموزان زمینه های رشد علمی و عملی دانش آموزان را از طریق آموزش حضوری و همچنین آموزش بر خط (online) مهیا سازیم .

برنامه های معاونت آموزشی

  • برگزاری کلاس‌های دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، زبان، در هر سه پایه
  • برگزاری آزمون هفتگی در هر سه پایه
  • ارائه‌ی چند نوبت کارنامه از روند تحصیلی دانش‌آموزان در طول سال (تحت عنوان کارنامه‌ی داخلی و همچنین کارنامه‌ی منطقه‌ای )
  • مشاوره‌ی فردی، نیمه گروهی و گروهی 
  • برگزاری کلاس‌های آزمایشگاه‌ محور و کارگاهی
  • برگزاری کلاس‌های ترمیمی برای حل تمرین دانش‌آموزان 
  • ایجاد گروه اندیشمندان جوان که در آن دانش آموزان عزیزمان پس از فراگیری مباحث تدریس شده توسط معلمان جهت رفع مشکلات دانش آموزان در دروس ، آغاز به تولید محتوای الکترونیک در راستای سر فصل های تدریش شده می نمایند
  • برگزاری کلا س های ماهر شو: در نظام های آموزشی نوین مهارت آموزی به دانش آموزان بیش از نمره و معدل اهمیت دارد. دانش آموزان با مهارت یابی می توانند به درک عمیق تری از آموخته های خود دست یابند و برای ساختن آینده ای بهتر آماده شوند از این رو ما در سلام صادقیه تلاش نموده ایم با برگز اری کلاس های ماهرشو در پرورش نسلی کار آمد و ماهر گامی جدید برداریم . 

کادر مشاوران آموزشی

عطا الله هشترودی

مسؤل و مشاورپایه نهم

مصطفی نوذری

مسؤل و مشاور پایه هشتم

سید جعفر میر محمدی

مسؤل و مشاور هفتم

کادر کارشناسان آموزشی

میلاد نورزاده

کارشناس آموزشی پایه نهم

محمد جواد جلالی

کارشناس آموزشی پایه هشتم

امین یوسفیه

کارشناس آموزشی پایه هفتم

گالری عکس از فعالیت ها

برگزاری فستیوال غذا – به زبان انگلیسی

برگزاری فستیوال غذا - به زبان انگلیسی -

1403/02/11

یک قدم به سوی مهارت‌های زندگی در کلاس های پادصاد – رشته آشپزی

یک قدم به سوی مهارت‌های زندگی در کلاس های پادصاد - رشته آشپزی -

1403/02/23

برگزاری پیش آزمون جامع تستی

برگزاری پیش آزمون جامع تستی -

1403/02/16

دیگر معاونت های سلام صادقیه

سوالات متداول

در نظام های آموزشی نوین مهارت آموزی به دانش آموزان بیش از نمره و معدل اهمیت دارد. دانش آموزان با مهارت یابی می توانند به درک عمیق تری از آموخته های خود دست یابند و برای ساختن آینده ای بهتر آماده شوند از این رو ما در سلام صادقیه تلاش نموده ایم با برگز اری کلاس های ماهرشو در پرورش نسلی کار آمد و ماهر گامی جدید برداریم .

در گروه اندیشمندان جوان دانش آموزان عزیزمان پس از فراگیری مباحث تدریس شده توسط معلمان جهت رفع مشکلات دانش آموزان در دروس ، آغاز به تولید محتوای الکترونیک در راستای سر فصل های تدریش شده می نمایند. این عمل کمک می کند تا دانش آموزان بتوانند قدرت قوه تعیلم و تعلم را به خوبی افزایش دهند .

در مدرسه سلام صادقیه مشاوره آموزشی برنامه ای حیاتی است که در عرصه تعلیم و تربیت ،به خصوص در دوره اول متوسطه مورد توجه قرار می گیرد چرا که طی این دوره دانش آموزان علاوه بر آموزش در مرحله تجربه های اجتماعی توأم با رشد فردی و بلوغ قرار دارند.